Виж само едно мнение
  #1245  
Стар 27th February 2011, 18:09
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Гема, радвам се че нещата при теб са супер и си доволна от резултата Аз ще слагам 370 анатомични, Евросиликон.
Прати снимки на лични, ако имаш. Кога почна да слагаш спортния сутиен.
Аз се притеснявам, че операцията ми е на 25.03, а на 02.04 имаме събиране със съученици - 5 год. , ще ми се много да отида, но ако съм още с лента - незнам. Ти кога започна да излизаш?
И ние имахме среща на състудентите 5 дни след операцията ми. Аз все още нося лентата.Няма да имаш никакъв проблем,просто трябва да имаш някаква риза,която да закопчаеш до горе за да не се вижда лентата.А иначе аз започнах да излизам на 3тия ден след операцията.В началото е малко гадно,защото не можех да си отварям/затварям врата на колата,на кафе стоях като вдървена,все не ми беше удобно,но след седмица всичко вече е ОК.Днес дори за първи път излязох с голяяяямо деколте и сутиен с банели Тренирам за лятото.
Спортния сутиен ми го сложиха като ме изписваха,а док като ми махаше конците ми каза да започна о няколко часа на ден да го свалям и да ходя само с лентата,защото на мен този сутиен ми стяга много.Дори под мишниците,където има някакъв ръб мие н аправил рани.Гледах Триумф Енерджито,но бях с малката и нямае как да меря.Трябва да се наканя тези дни да си купя.
За снимки ще ратя ама още не съм се пречупила някакси.Дори майка и сетсра ми още не са ми виждали снимките след операцията.Какво да направя-срамежливка съм си