Виж само едно мнение
  #2  
Стар 18th January 2010, 15:34
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Такъв костюм какъвто искаш ще си намериш много трудно. Причината е, че те се ползват главно за състезания и само за няколко състезателни дни. Това е, защото не се изработват за тренировъчни цели и не са chlorine-resistant. Тъй като предполагам ще плуваш основно в басейн с тях, а и те не са евтини, най-добре си намери chlorine-resistant. Ето 1 пример (http://www.aswechange.com/AsWeChange...4-000423bb4e79)
Не знам в магазините на Speedo дали има такива, по-скоро - не. Но все пак провери. Друг вариант е да си поръчваш чрез някоя фирма от eBay. Проблемът са и размерите. Ако имаш къде да пробваш и да си знаеш точния размер, това ще те улесни в пазаруването по интернет. Ще падне ровене и търсене.

По принцип тези, които се ползват в басейн са главно за намаляване на съпротивлението във вода. Имал съм и непромокаеми и промокаеми (но до коленете, не - цял) - имаше разлика в материята, от която са изработени. Не топлят... Имам и костюм за триатлон. Разликата с плувния е дебелината, материята (непромокаема и пази топлината на тялото), и че този триатлонския държи тялото все едно се плува с пулбой. Обаче всичко зависи и от модел на костюма и цената му.

Магазини на Speedo в София има на Солунска и в Младост 3 до Кауфланд.
Отговори с цитат