Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #21  
Стар 31st July 2013, 13:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Бих разбрал всичко ако аз бях единственият, който иска да може да се сменят аватарите. Акъла не ми побира варианта, този проблем да може да се оправи, но просто на пук, може би дори заради мен, че съм пуснал тази тема и да не искате да го оправите.

Опитвам се да си отговоря на един въпрос - Защо се получава така ?
Търся причината и аз само мога да гадая каква е тя ! Едно обаче е ясно, има човек, който поддържа сайта, защото установих, че сте премахнали опцията за подписи под мненията.
Може би това е защото някои, които Юни месец тази година са си направили регистрация, същите са си сложили за подпис линкове към сайтове с цел реклама.

Това разбира се може да се пресече и без да се маха тази опция, но това е само предположение, че заради това сте я премахнали и дори сега хората, които имат подпис, не могат да си го сменят или премахнат, опаа ето втори проблем !

Имам един много прост въпрос и той е - Защо не сте оправили все още този проблем с аватарите ?
Предположенията са:
- Нямате човек, който разбира от това.
- Правите го на пук, поради някаква причина.
- Трябва да дадете някакви пари, за да може да се реши проблема.
- Дреме ви на оная работа, като цяло за форума и за малкото активни хора във него.


Вие знаете ли колко хора ще бъдат щастливи ако оправите проблема, а има ли по хубаво нещо от това, да накараш някой човек да бъде щастлив и да го зарадваш ? Само за последните 2-3 месеца има около 700 нови регистрации и всички те са заради форума, как смятате дали щеше да ги има ако никой не пишеше във форума и не си пускаше снимки и то най вече заради снимките има толкова нови регистрации.

Докажете, че наистина ви пука за сайта и форума, като оправите тези проблеми !
Отговори с цитат