Виж само едно мнение
  #14  
Стар 6th December 2013, 14:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На мен пък ако ми се е случвало е било на психическа основа, нова партньорка и т.н. особено на по млади години е често срещан проблем това при мъжете. Не ми се е случвало от алкохол, защото не пия, но знам, че много мъже умишлено консумират алкохол преди секс, което на някои им помага да свършат по бавно и за елиминиране на притесненията ако има такива.

Това обаче си е много индивидуално, на някои може да му повлияе това на ерекцията в зависимост от количеството алкохол, а пък това за секс с пиян мъж само вие жените знаете какво е усещането, дори и да може да го вдигне, предполагам няма да е секс който ще искате да запомните.

Тези неща са доста показателно за това, колко сме различни мъжете и жените, защото почти няма мъж, който да не изпита същото голямо удоволствие дори и да прави секс с китук пияна жена, то тва си е малко като изнасилване. Даже знам една такава реална история, която са ми разказвали за моя град и извода от нея е, че пияните момичета не трябва да се прибират от дискотеката до вкъщи сами, а най добре да пият с мярка !

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Аз, като четох Пуфпаф какви описващи жаргони за секса използва, ми стана лошо. Знам, че е нарочно, но... абе Пуфпаф, не пиши такива гадни нарицателни за частите на човешкото тяло
Ще пиша ще пиша и още дори , виж как има по голямо въздействие написаното когато се използват по специфични дими и изрази, а повярвайте мили приятели това беше сравнително меко описание. Фантазията ми е доста развинтена, но не исках да ви идва прекалено в повече и дори сега като си го гледам написаното ми се вижда скучно, мога да го напиша доста хоти толкова, че чак да се изчервите докато го четете
Радвам се че се появи лудаче, тук е толкова скучно вече и този форум може би ще ме изгуби !

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да. Затова предварителната настройка и отпускането са много важни. Че с тоз напрегнат живот ...
Това си е направо за отделна тема, макар и да бях направил такава и в нея да си говорим и за тези неща. Точно това което казваш е един от най големите проблеми на двойките да имат качествен сексуален живот. Много стрес, много работа, не достатъчно качествен сън, не здравословен начин на живот - лошо хранене, липса на спортуване, цигарки, алкохол и т.н. и това няма как да не се отрази на повечето мъже и жени !

При всички тези неща, които изброих, много често хората и най вече мъжете търсят решения на проблема със хапчета от сорта на виагра и то доста млади мъже, а да не говоря, че има и все повече младежи които взимат такива хапчета без да има физиологичен проблем и те после не могат да ги спрат !

Другият път ще ви пиша и за някои неща, които могат да помогнат на партньорите ви ако започнат да имат проблеми с либидото и ерекцията, а дори сега всичко да е ОК с времето нещата се променят !
Отговори с цитат