Виж само едно мнение
  #5  
Стар 15th May 2006, 09:56
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ще ти кажа какво помогна на мен преди около две (а дали не бяха 3..) лета..Аз имах подобен проблем - не толкова големи и червени, но все пак пъпки...пи целия ми гръб и по раменете..което доста ограничаваше летния ми гардероб..и реших да ги подложа на непрестанно третиране,докато изчезнат..всяка сутрин и вечер след душ (при който добре се ексфолирах), мажех гърба и раменете със следните три неща: лосион против акне (беше в малко червено флаконче, от аптеката, не помня марка, но знам,че на него пишеше АКНЕ - не на български), почистващ тоник на Хербина ( с лимонче на опаковката) и крем Normaderm на Vichy, но КОНЦЕНТРИРАН (по-малката опаковка)..за мове би по-малко от месец проблемът ми почти изчезна, след тази терапия отидох на море,тенът на гърба ми се изравни и аз се радвах на хубава и гладка кожа..от време на време пак ми се появяват пъпки по гърба (като че ли само през зимата), но тогава им прилагам подобна терапия и бързо изчезват..и все пак..твоят проблем може да е по-различен, да е на хормонална основа..затова наситина би било добре да отидеш на дерматолог.
Отговори с цитат