Виж само едно мнение
  #513  
Стар 16th May 2015, 16:14
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте мили дами! Включвам се в темата защото дойде време и аз да се тунинговам След две деца ... няма да влизам в подробности на какво ми приличат гърдите Започнах да се информирам от няколко дни, но то това било голяма наука. Днес вече се регистрирах и ще ви следя редовно. От всички мнения май се спирам на д-р Пеев и скоро трябва да си запиша час за консултация. Прочетох и за някакви ваучери ... ще се информирам допълнително. Ще ви помоля, ако не ви представлява трудност, да ми изпратите снимки на krisi__88@abv.bg. Висока съм 170 см и по принцип съм 57-58 кг (но все още не съм върнала килограмите от второто раждане). Остават ми още 7-8 кг, а тогава гърдите ми ще бъдат още по-брутални. Ще ви помоля да ми кажете каква е цената на тази процедура по принцип, защото нещо не успях да открия цени в сайта на клиниката. И един последен, но важен за мен въпрос - бебка е на почти 3 месеца, съответно вдигането и носенето на ръце е неизбежно, та въпросът ми е колко време след операцията може да се вдига тежко и да се извършват нормалните движения (ясно ми е че за всяка жена е индивидуално, но да се ориентирам поне малко). Благодаря ви предварително
Отговори с цитат