Виж само едно мнение
  #29  
Стар 22nd August 2011, 22:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Здравей Tytik Аз ще съм по ЗК, защото освен камбичка имам и изкривяване на носната преграда, поради което от години често имам затруднения с дишането и не усещам добре миризми, но честно казано ако не беше заради разкрасяването щях да си карам така, но пуста му суета Аз имам правилен нос без видими изкривявания или гърбички, но е доста едър и месест. Затова имам леки притеснения относно резултата.При мен трябва цялостно скъсяване, стесняване на връх и ноздри и прибиране към лицето. Всички знаем, че Джамбазов е спец на гърбички, но за съжеление не обича много да реже, а всеки иска да се размине само с едно рино. Преди време Susan ми направи доста добър фотошоп ( много е добра в това ) и много се надявам това носле да не е " в зоната на научната фантастика " както тя обича да казва , а доцента максимално да се доближи до този резултат.
Всички така твърдят,че е спец на гърбиците,но за жалост аз все още не мога да изкажа мнение.И аз съм по ЗК-много е изнервящо чакането.Сега като разбрах,че някои момичета тук дори не са успели да си запазят час за консултация чак ми стана странно. Като се замисля и аз звънях много пъти ,от различни номера и най-накрая от стационарния ми вдигна на момента.Абе има някаква шмекерия в цялата работа!А що се отнася до Сю и нейните корекции-наистина е много добра и прави носовете така,че са в пълен синхрон с излъчването ти,ноооо нека не забравяме,че носовете ни не са от пластелинУспех ти пожелавам!