Виж само едно мнение
  #22  
Стар 11th August 2014, 16:16
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Първото, което ми направи впечатление е, че спомена, че правиш по много повторения и не усещаш напрежение, не знам коя част на корема според теб е долна (аз бих визирал разтоянието между триъгълника и пъпа) и какво точно упражнение правиш за да ти дам съвет - но вероятно правиш нещо грешно.
Второто - доста подробно обясни храната, но не спомена колко течности приемаш - основния проблем на хората с наднормено тегло е дехидратацията (не казвам, че теглото ти е наднормено, напротив, илюстрирам ситуацията с друг случай), ако не пиеш вода редовно ще усетиш голяма разлика за кратко време - опитай да си наложиш да пиеш по 2-3 литра на ден за две седмици и съм сигурен, че ще имаш резултат.
Третото, последно предполагам ако ще тренираш ще е вкъщи, в тази тема съм пуснал няколко упражнения за домашни условия, ако ще влизаш в зала вече ще е по-лесно
Опитай се да не ядеш нищо 3-4 часа преди да си лягаш, т.е. ако лягаш в 10 яж между 6 и 7. В комбинация с повече вода ще имаш резултати - навсякъде, но най-лесно забележими по талията. Тичането е много хубав навик, ако намериш време и за това ще е супер.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат