Виж само едно мнение
  #2230  
Стар 12th October 2015, 14:05
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Вярно е, че Авшар взима най-скъпо, но не съжалявам, че съм му дала толкова пари. /поне засега, надявам се и занапред да мисля така/. Важен е резултата.
Избрах го и заради щадящият му метод на опериране. При него няма тампони в носа, няма чупене, няма външен белег, всъщност конци няма никакви .... Отоците са по-малки и синини почти няма.

Имайте предвид, че в тази цена влиза освен операцията и всичките трансфери от летището или автогарата до клиниката за консултация в деня на пристигане, на следващият ден те забират с кола от хотела и те карат до болницата, след изписването отново те връщат в хотела.
3 дни след операцията ме взеха от хотела и ме закараха в клиниката на Авшар, където ми правиха почистване и хидратиране на кожата на лицето ... и отново ме върнаха.
Последният ден също ме забраха и ме закараха до клиниката, за да ми махне лепенката ...
Предпоследния ден ме питаха дали имам нужда от фризьор, за да ми изпратят в хотела.

Лекарствата ми го донесоха в чантичка, надписана с моето име в болницата и през цялото време една от асистентките му стоеше при мен и се грижеше. През периода през който бях в хотела всеки ден ми пишеха на Whats Up и ме питаха как съм и дали имам нужда от нещо.

Вечерта след операцията Авшар дойде заедно със съпругата си в 11 ч вечерта в болницата, само за да ме види и да пита как съм, като няколко пъти се извини, че не е могъл да мине по-рано. Кой български лекар ще го направи това ????

И да не забравя ... в болницата имаше преводач на български език през цялото време на мое разположение, за да мога да контактувам свободно с персонала, тъй като не говорят английски.
Иначе с асистентката му и с доктора говорихме на английски и не е имало нужда от преводач.

Не се опитвам да оправдая цената, казвам само, че организацията беше на ниво. Не се почувствах нито за миг сама или несигурна в нещо. Не съм плащала за нищо допълнително.
От моя страна се искаше само да си купя билет за Истанбул и да кажа кога и къде пристигам, както и да преведа паричките де Другото беше тяхна грижа.....

Очарована съм от отношението на всички там и съм щастлива, че се реших да го направя.
Отговори с цитат