Виж само едно мнение
  #187  
Стар 24th March 2008, 00:16
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране платена любов-жигУлУ

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Аз лично не мога да разбера защо се държите като ощипани монахини относно платената любов.
Това, че сте си платили да преживеете нещо неповторимо и неописуемо и различно не означава, че сте били принудени понеже нямате друг вариант. Какво значи да съм изпаднала ..?
Ами какво, Значи че ако почнеме да ги толерираме чак па толкова ,ще вземат да останат много малко Мъжете -истинските,мъжкарите. защото за мен един Мъж да почне да си изкарва кинтите,парите по тоз начин трябва да е отвсякъде ограничен в мисловната си дейност -имам предвид Мъж-жигУлУ най вече
Нека ги има естествено ,нека има и гейове ,както каза Boni щом има търсене -има и предлагане ..,

Идеята за мн хора е,Платения секс не е нито неповторимо,нито неописуемо и различно усещане .Нещо което може да се получи безплатно -неангажиращо без обвързване ,и то в пъти повече без да плащаш.За мен, платения секс не е нито куул нито фешън ,модерно и тн..,по скоро е смешно , даже и тъпоза млади хора, особенно за младия човек ,когато имаш голям избор ,всякъкви контакти и тн..,кой мъж ще ти откаже?аз мн не вярвам да има такъв ,да откаже безплатен секс
Разбирам единствено смисъл ,ако човек има някъкви сексуални проблеми било то относно себе си или хората около него.Има един малък кръг от осъзнати хора т.нар нимфоманки-тогава да
ама всички да се слагаме под един знаменател..
Цитирай:
Да бъдем повече мъже ли?, и от къв зор/
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат