Виж само едно мнение
  #5  
Стар 21st March 2016, 14:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elicast Виж мнението
Здравейте, откакто родих се боря с килограмите. През последната година съм пробвала около 20 диети. При някои имаше резултат, но временен.

Ровейки се из нета за пореден път, попаднах на тази японска диета. Това което ми направи впечатление е, че в статията пише, че килограмите не се възвръщат.

Някой пробвал ли я е и дали наистина има ефект. И най-вече дали няма да си навлека някакви здравословни проблеми?
Виждам, че си писала отдавна, но аз от години не влизам в този сайт. Японската диета трае само две седмици и е създадена от лекари за бързо сваляне на тегло преди операция на сърцето. Там излишните килограми носят допълнителен риск. Всъщност забележи, че не се яде сол. Когато видиш такава диета, трябва да ти е ясно, че се разчита на сваляне на вода, не толкова на мазнини. Нищо й няма на диетата, не е опасна за две седмици. Но като при всяка диета, ако не се вземеш в ръце след това, килата се връщат. Можеш да я повториш, но си слагай лъжичка олио в салатите и на дъното на тавата, в която печеш месо. Или си полей яйцата. И, разбира се, слагай сол. Нормално. Твоята цел е да топиш мазнини, а не да изхвърляш вода.Единственото ми притеснение при повторение на диетата е, че яйцата стават множко. Но пък това е строго индивидуално на кого му е в повече и на кого - не.
Отговори с цитат