Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12th November 2013, 02:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Доста ми липсваха тези теми, които винаги са много интересни и в тях пиша с удоволствие и се надявам неща които съм написал, ако автора на темата прецени, че може да използва някои от съветите/мнението ми и те му помогнат, аз ще съм много щастлив от това. Много се надявам този път да чуем как е завършила тази история, защото много други такива теми е имало в които хората си даваме мнението и после не знаем какво се е случило, дали съветите ни са помогнали или не. Надявам се unusual след време да ни пише как се развил случая и дано да е със хубава развръзка.

Прочетох внимателно историята ти и видях много важни неща, които няма как да не отбележа, а те са много важни за цялото развитие на този случай и за това как ще завърши. За този мъж мога да кажа едно нещо със сигурност, той те е оценил много като човек, на него му е приятно с теб, не гледа на теб просто като жена за секс, а това е много важно, определено във твоята компания намира това което му липсва във живота и не може да го получи от настоящата си жена.

Аз не знам какво чувства жена му към него, но определено на нея също нещо и липсва и тя го намира при други мъже, иначе може всичко останало да им е наред в отношения и само това да и липсва.

Ти пропусна да споменеш нещо много важно, нещо което ти може би знаеш и си разбрала от разговорите ви които сте имали и това е дали той е щастлив с настоящата си жена, но очевидно за да е с теб, явно не е толкова щастлив.

Цитирай:
През тази година се бяхме виждали няколко пъти, просто така на обяд, вечеря или просто разходка, за да прекараме малко време заедно - не знам защо е това време, не знам и защо аз или той имаме нужда от него - не сме правили секс през тази година, никаква интимост - само прегръдки и целувки по челото или бузата.
Няма как да знаеш, защото това са чувства, а те не могат да с обяснят със думи и най хубавото е, че този мъж наистина те харесва и му е приятно с теб и това не е заради секса като главна причина.

Цитирай:
За което, той разбира се не знае и аз никога не му казах, защото исках той да е с мен защото избира мен, а не защото не може да бъде с нея. Исках всичко да е чисто и да не повлиявам на решенията му.
Тук също мога да те уверя, че той наистина е с теб заради самата теб, както виждаш той не е знаел за изневерите, но е искал да сте заедно когато е имало възможност за това. Той е показал чувствата си щом те е прегръщал и целувал и това без да го прави с намерение за секс, защото ако беше това целта му, щеше да го направи много по рано и за мен няма съмнения, че този човек наистина те харесва и те оценява.

Ти в момента си във една емоционална вихрушка, в теб бушуват най различни емоции, както и ти самата сподели. Едно от тези чувства трябва да опиташ да извадиш от тази вихрушка и това в чувството за вина. Какво си направила, за да се чувстваш виновна, ти не го насилваш да сте заедно, на него му е приятно с теб, ти не си подтикнала жена му да му изневери за каква вина ми говориш. Този брак и да се разпадне ти няма да имаш вина за това.

Нещата всъщност са доста прости, ако този мъж е щастлив с тази жена, той просото нямаше да се среща с теб, нямаше да те целува и прегръща, щеше да дарява с това жена си и при този факт е ясно, че в бракът им нещо не върви и щом и жена му търси ласки от други мъже, какво повече да говорим.

Този човек е и явно интелигентен, за да се сети да те накара да напиеш всичко, вместо да го споделиш в разговор, това определено говори за интелект. Много по лесно ще ти е да споделиш тези неща като ги напишеш и няма да пропуснеш нещо важно по този начин.

Това като съвет което мога да ти дам и смятам, че е добре да го напишеш и дори да започнеш с него е следното - Кажи му, че ти е много тежко да споделиш всичко това което знаеш за жена му, защото не искаш да му съсипваш брака и той да се чувства зле и ти си го знаела това от доста време, но заради тези причини не си искала да му го споделяш.

Също така ти не си искала да му го кажеш, за да не изглежда, че все едно целиш по този начин да му развалиш брака и да го спечелиш, а ти не си такъв човек и това той много много ще го оцени. Той само като разбере, че ти си знаела от по рано, но не се му споделила, защото не искаш да му развалиш брака и той да страда, най вероятно това ще го накара да те хареса още повече. Аз лично много бих оценил едно такова поведение от една жена, защото има жени които наистина могат да направя някоя интрига и да развалят един брак, без да им пука много само и само да спечелят даден мъж.

Няма как всичко да знам от този разказ, но в сякаш изглежда, че има някаква "магия" между вас и може би ще сте щастливи да живеете заедно. Тъй като нещата при вас не са свързани с единия секс и той определено в случая не мисли с долната си глава, каквото и да решение да вземе, то ще е добре преценено. Това го споменавам не случайно и наблягам на него, защото не са малко случаите в които някой мъж може да хлътне по някоя жена само заради секса и да си развали брака и след време да съжалява за постъпката си.

Още веднъж ще повторя, не трябва да чувстваш никаква вина
той рано или късно ще разбере и ти нямаш вина за тези изневери на жена му.
За да ти го направя по лесно за разбиране, опитай да си представиш какво ще се случи ако не му споделиш това, ако той въобще не беше разбрал, щеше да му запазиш щастието ли ? Ами той явно го няма това щастие щом иска да се среща с теб, замисли се над това !

Е май стана доста дълго, стига толкова за днес, да не ти "идвам в повече" и на теб

Последно редактирано от Pufpaf : 12th November 2013 на 02:33
Отговори с цитат