Виж само едно мнение
  #45  
Стар 3rd June 2011, 21:23
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Забравихме ,че Алексата го бута адвокатка тука на всички ,дето са обидени ХАХАХАХА!!! Жалко ,че вместо в кантора,бачка в някъв долнопробен бар (((


Не ме интересува нито ти от къде си,нито някой друг.......и да си германка,все си си жалка )))))) И в Америка да идеш,пак си жалка ))))
Долината на шалвари,планини,върхове, или каквото там да го кажеш, е идеално място и съм горда,че съм родена в курортен град,където е пълно постоянно с туристи.
Сигурно те не разбират...жалко.....защо ли идват тук да почиват постоянно?

Но не искам да споря с жалко същество като теб......просто не си достойна за моето внимание
.Не е важно кой къде е роден скъпаа....важно е къде е в момента и какъв живот живее и на къде отива....
Бутай си ти там гурбета.... хаби се да те ритат и тва ти е призванието.. хахахахаххаа, такива като тебе по хубаво ,че се махат от България...щото са "леко некадърни" да се развиват тук...
а помията надоло,всеки я прибира .. бутай си в жалките ресторантчета като "сервитьорка-адвокатка" и си паси овчиците със здраве! )))

Айде бе,шибания админ вече няма ли да ме банне))
Чакам го отттттттттттдаааааааааааа ааавнаааааааааааааааааааа ааааааааааа....
Тъй като не мога да се огранича да чета простотиите на "великите адвокатки" , искам некой да ме баннееееееееееееееее....
Апел към админа: Ей жалък,банвай ме бе ...че и теб ще взема да те нареждам и ще излезнат подмазвачките да те защитават пак.....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат