Виж само едно мнение
  #905  
Стар 17th January 2012, 22:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението

Нелс, честити придобивки. Пожелавам ти да ти носят само щастливи мигове и да си много доволна и удовлетворена.
Мерси, миличка!! ) Къде се изгуби?

Цитирай:
Да, аз също съм издържала без секс. 16 години. първите 16 от живота ми Сега ми е трудно и 2 дни дори без секс. Как го правите това, бе , момичета, невъзможно ми се вижда да преживееш дори година без секс!
Ясмина, аз имам един огромен проблем, който не мога да оборя - не мога да правя секс, ако не съм влюбена. Просто заради самия секс. Физически не ми е възможно - веднъж пробвах и се разревах, чувствах се все едно ме изнасилват.. Горкото момче се видя в чудо. За това ми се получават такива големи дупки, все пак не се влюбвам всеки ден.. Иначе и аз съм много сексуална, асцедента ми е Стрелец. Пък и раците не сме за подценяване. За това като се влюбя в някой му спирам тока, жалко че рядко се случва...

А за зодиите - много обичам Овни, Стрелци, Лъвове(само жени), Водолеи, Везни... Ама пак - не е до зодията а до комбинацията от характери..
Що не преместим темата в общи?? Не че има модератори, но има жени с нови цици..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат