Виж само едно мнение
  #1347  
Стар 22nd June 2016, 14:06
DakotaV DakotaV не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Този коментар го написах и в темата за "дабъл бабъл", но ще го напиша и тук, за да го видят повече хора. Преди 5 години се оперирах при Николай Георгиев, на 11 март. Точно една седмица след операцията вече с просто око се виждаше, че дясната ми гърда не е както трябва. При първата консултация след операцията Николай Георгиев твърдо отказа да поеме отговорност за евентуална корекция, каза да си нося лентата и те ще спаднат, "ще станат много хубави гърдички" (по негови думи) Е, не станаха! Доверих му се, но нещата ставаха само по-зле. В последствие се оказа, че при операцията е допуснал техничека грешка, която е довела до "дабъл бабъл", който беше диагностициран и документиран от 2ма хирурзи, единия Доц. Евстатиев, другия в чужбина. Така че не са били мои идеи, и е трябвало да поеме отговорност за грешката си. Но не го направи!

Освен това ми постави някакви незнайни, много прехвалени от него импланти Polytech, и двата импланта бяха с 3та степен капсулна контрактура още на 4тата година след операцията.

Бях с постоянни болки. Най-накрая си направих операция за премахване на имплантите и се наложи да си повдигна гърдите.
Резултатът? Много съм ядосана, и много безсилна. Платих на Николай Георгиев 5000 евро, за което получих болки и разочарование, но няма закон в България, няма начин да се оплачеш, да търсиш отговорност, да съдиш, да си търсиш правата.

Ако той беше поел отговорност и беше поправил грешката, ок, но понеже взе парите и след това нищо не го интересуваше, за мен той не е лекар. Ето това е мнението ми за него. След опит с няколко такива, моят съвет е да не се доверявате на Николай Георгиев.

п.с. Ако има други пострадали от него, които искат да поговорим, или искат повече информация и снимки, моля пишете на лични.
Отговори с цитат