Виж само едно мнение
  #1  
Стар 12th April 2011, 11:22
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране Имам нужда да го напиша

До преди няколко дни и аз като вас се усмихвах,забавлявах се,обичах,а откакто влязох и във форума една част от вас почувствах някак си по-близки,по своему.Споделих тъпите си притеснения,че гърдите ми не били достатъчно големи,с една дума показах някакъв слаб характер и комплекси.Просто бях жена със своите притеснения дали съм достатъчно привлекателна-все глупости от този сорт.НО......ето че само преди два дни животът ми придоби други измерения-предстои ми операция за отсраняване на....РАК на щитовидната жлеза-за няколко часа осъзнах че преминавам в групата на БОЛНИТЕ(НЕИЗЛЕЧИМОБОЛНИТЕ) .Можеби след операцията процесът ще се ускори,тялото ми ще започне да се разпада докато напълно изчезне....Но най-важното е,че си направих равносметката-не успях да постигна нищо съществено в този живот,само се борех да изглеждам все по-привлекателна,поддадох се на суетата.А ето,че съдбата решила друго...Моля,СПЕСТЕТЕ СИ СЪЖАЛЕНИЕТО КЪМ МЕН.Тази изповед(така да я наречем)я отправям към всички ВАС,за да се радвате на живота,да се наслаждавате на всеки един миг и да цените най-важното за своето съществуване-ЗДРАВЕТО СИ.Бъдете щастливи P.S.Ако модераторът реши,нека изтрие този пост
Отговори с цитат