Виж само едно мнение
  #9  
Стар 23rd January 2008, 13:17
dacito3 dacito3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 7
По подразбиране

както в казах няма нешто което да не сам си правила ,при мен проблема беше ако мога така да кажа здравословен.Бях 120 кг и последствията от отслабването бяха трагични.Тази докторка беше единствения човек които се сагласи да направи всички интервенции.Разбира се тя работи в екип с оште двама хирурзи .Всичко ми беше обяснено че ште се направи така че да не ми се навреди.Ето и интервенциите.лифтинг на средната и долна част на лицето;блефаропластика на горни клепачи;корекция на носа;липосукция на краката;циркулярна липектомия/отстраняжане на излишната кожа на корем;паласките и гьрба;вертикален и хоризонтален лифтинг на бедра и седалиште;мамопластика вкл.повдигане на гьрдите отстраняване на излишната кожа и поставяне импланти.;и отстраняване на излишната кожа от предмишниците.Всичко това беше направено на 3 етапа.Да чукна на дьрво минаха 6 месеца чувствам се много добре.Вече не подминавам огледалото.Като се има впредвид това че те са пластични хирурзи в отделение за изгаряния и какви операции се правят няма място за сьмнение за работа им.
Отговори с цитат