Виж само едно мнение
  #15  
Стар 11th August 2010, 10:35
BARIANA BARIANA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Acai

Здравейте,И аз да се изкажа за Акая .Ползвам от близо 2 месеца и трябва да кажа ,че найстина е нещо което си струва и отслабването не е основното му преимущество ,а по скоро факта ,че е най-мощният антиоксидант . Това което мога да посъветвам след като изчетах много по чуждите сайтове е да ползвате само ОРГАНИЧЕН АКАЙ това е гаранцията за големите ползи на тези добавки . Така наречените екстакти нямат почти никава хранителна стойност и измамите с Акай продукти са придобили чудовищтни размери по света ,а предполагам че и в БГ. ще е така след мощното навлизане на този продукт на пазара . Двете фирми който предлагат най-чистия органичен акай са АМАЗОН ТЪНДЪР и САМБАЗОН .Доколкото занам САМБАЗОН е компанията която открива този плод за света и е световния лидер в акай продуктите .Имат представител в бг. купувам си го от тях .И заради тази параноя от ментета малко ги подлудих хората ,исках всякакви сертификати за произход ,за органичност ама бяха отзивчиви и ми ги предоставиха ,та поне съм сигурна ,че пия нещо истинско.
Отговори с цитат