Виж само едно мнение
  #2  
Стар 15th March 2011, 21:10
Аватара на doll_
doll_ doll_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Здрасти,

Аз лично съм с две ръце за тези колички, които са с по-големите гуми - не помпащи се... и да са с 4 на брой (предните да могат да се въртят )
Малките колела са страшно неудобни -изпитвала съм го с лятна количка. Е няма дупка, в която да не закъсам. Буташ, дърпаш, вдигаш отпред или отзад за да излезеш от поредното препядствие но така е в повечето квартали... Катериш стълби- кофти обгръщаш количката , стягаш се в кръста и качваш 10-тина стъпала с изплезен език и болки в кръста , които и без това си ги имаш, заради малкото бебенце, дето през 2-3 часа реве я гладно, я жадно, я наакано и ти идва да запееш "аз ли съм или не съм..."

Аз за първото дете не случих на количка- беше страшно тежка. За второто купихме Cangaroo .До колкото помня тежеше около 10 кг. но не беше нужно да я вдигам изобщо- качвах се и слизах по стълбите само на задните колелета с малките гуми изобщо не можех да си го помисля. Имаше голям кош за лопатки, кофички, топка, памперси, термос с топла вода, пазар някакъв. Отделно имаше чанта за шишенце, мокри кърпички, солетки и т.н. Локва - няма проблем, висок бордюр- също няма проблем. Хайде стига съм писала, че то стана като реклама
Отговори с цитат