Виж само едно мнение
  #7  
Стар 31st January 2005, 02:53
Гостенка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами... Рецепта няма. И аз бях като теб На мен нещо започна да ми се забелязва като станах на към 20 години. Но си беше почти нищо, никакъв сутиен не ми ставаше, дори най-малките ми "хлопаха" ))

Сега съм на 37 и познай! - имам гърди като на девойка Сериозно ти казвам, никога преди не съм се гордяла с гърдите си, все са ми били комплекс. Но сега нищо подобно! Онези надарените ми съученички знаеш ли на какво приличат?

Много добре разбирам как се чувстваш, аз все още си имам малки гърди, а като бях на твоите години нямах нищо, ама нищичко. И наистина не е приятно. Когато станеш на към 30 години, ще започнеш да се чувстваш по-комфортно в кожата си и ще спре да ти пука кой какво мисли. Настоявам да споделя, че нещастна любов никога не съм имала и въпреки, че като тийнейджър се е случвало да ме бъзикат, че съм "плоска", ела сега да ги видиш как ме зяпат и изобщо не вярват, че съм на 37, взимат ме за 26-27 годишна. Може да не вярваш, но е така, и особено се гордея с външността си

Единственото, което ще ти кажа, е да се опиташ психологически да узрееш по-бързо, за да не се тормозиш - тоест, да приемеш, че си такава, каквато си. И спортувай, за да запазиш останалите части на тялото си пропорционални. Това е много важно - няма да е добре, ако някой ден качиш на дупе, а на цици не.

Успех! Наистина има мъже, които харесват слаби жени
Отговори с цитат