Виж само едно мнение
  #6  
Стар 9th October 2011, 00:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако ротацията се изразява в това, което описваш ти, бих поела риска, за да имам гърдите, които искам. Но аз винаги съм си представяла ротацията като тряйна деформация, която не може да се коригира от самосебе си. За това ми е дилемата - не ми се иска да направя избор и след това сама да се линчувам ако трябва пак да се режа..
А сега като ми обясни за рехавите тъкани и формата на гърдата... Моите тъкани са доста рехави, което предполага ротация, а формата ми е: птоза на тясна основа с малко жлеза- което предполага анатомични... Заякова за моята форма препоръча задължително анатомични, но сега се разколебах. Просто ми се иска да си оправя гърдите с една операция.

Освен това съм физ активна. Като спомена рехави тъкани, кожата и жлезата ли имаш предвид, или мускула? Защото аз имам добър пекторален мускул, но гърдата над него е доста мека и рехава..
Искам да го обсъдя този въпрос тук, защото искам да отида при хирурга си с взето осведомено решение. Особено за капсулни контрактури и ротации, никой хирург не би поел отговорност, за това не вярвам, че биха дали обективно мнение...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат