Виж само едно мнение
  #50  
Стар 23rd July 2013, 15:01
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз направих това І Радиес пи друг дерматолог, който също е в листата на най-добрите! От години ползвам там услуги и съм мнооооооооого доволна. И с едно изключение като профита в областта: Като отидох при Денкова с промо...е....то просто щото е промо продукта беше разреден и нямаше ефекта който трябва да има. Като си отидох при...Няма да казвам къде щото да не прозвучи като реклама. Хората ми казаха: за това което искаш не се препоръчва ..еди колко си при твойта физика.. там не се използва дадения филър. Докато при Денкова ми се каза: Дааааа! Абсолютно! Правим го и си супер ок! Да ама не. Щях да се превърна в Звезди от миските сега....аз не искам да се променям. Искам само да удължа времето на остаряване без излишни промени. намерих си нещата, от години ги ползвам но поради излишна реклама и даже презент в сайта бях на въпреки. Другото се видя когато Човека срещу мен каза: Не прави това и това. За теб няма смисъл. И да доверих се. Имала там доста неща, които съм правила и за мен са the best! Няма да пиша къде, щото много от тях първо четат тук. Второ се включват с разни никове и правят пиар за услугите си, или посредством техни клиенти. За това и съм доста арогантна както се забелязва, но като цяло и личност не съм такъв човек. Просто научих как се действа по форумите. Не само в този. По принцип като цяло. Успех все пак! А и да. Има разлика цените. Едните ти взимат тотали на макс, а другите ти казват цена при това от какво ще се прави. Друго нещо: Преди години имаше организация за презент на апарат и Денкова беше представител. Е..да Ви кажа от всички дето бяхме от форума...всички мълчаха като ...ае да не се изказвам цинично. Дори не си водиха бележки. Аз питах /все пак работя в сверата в която да подчертая в момента и от 2 години не работя/ Но си имам инфо и следя нещата. та след този презент. какво се слечи? Ами това че за толкова ггодини така и не можаха да си наложат презента като машина и всъщност от бизнес точката са на минус с инвестицията :просто щото не дава резултатите които те презентираха-и както винаги Есте клиник на хипер цени/. Нямам протим клниката, както и медика естетика, но..бе хора напавети си нормален менижъмнд без да се изхвъляте. тоггава ще генерирате доста повече приходи и ще ви се зплатят машините доста по бързо. Има криза. Разчитайте на оборот вместо на цени точно в такова време. Чисто мениджърски съвет което явно ви куца в управлението на клиниката. А може и да се пере там зна ли! Вие си знаете. Но не Ми пави чест да лъжете хората и да им взимате пари все едно са в др. страна, щото все пак тук си имаме стандрт дори във време на криза. Успех Ви желая!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 23rd July 2013 на 15:27
Отговори с цитат