Виж само едно мнение
  #614  
Стар 27th December 2011, 21:15
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Gabi1704, и аз съм кърмила със същите импланти 1 година и според мен няма риск за децата.Имплантите имат допълнителна капсула, образувана от собственото ни тяло и малко или много предпазва. Другия фактор е, че имплантите са поставени подмускулно и нямат пряк контакт с млечните жлези. Опасността е само ако има пропукване и изтичане на гела и е в допир с тъканите ни, тогава има опасност от възпаление и естествено има риск както за нас, така и за кърмачето. Сутринта Доц. Евстатиев собщи, че при руптура (спукване) незабавно трябва да се отстрани не единя, а и двата импланта.
За жалост, въпреки всичките ми усиля да запазя спокойствие и да отложа операцята за по-късен етап, неочаквано гръмна и втория бум, които ми идва малко в повече и е ясно, че ще се подменят по-рано отколкото планирах. Крайно неприятно е чувството, че някои си е позволи да рискува здравето ми, за да задоволи собствената си алчност и да се измъкне от отговорности и наказание.
Друг кофти момент е, че юрваики се всички на операции, ще се чака с месеци за дати, както в самото начало беше.И в този ред на мисли, ще цитирам моя приятелка, която казва" Да си пожелаем успех и опазил Бог, да не минем на конвейр''. Аз обаче, все още не съм загубила вярата си в родните ни пластици и искрено се надявам, че това няма да ни се случи. Освен за всичко това, трябва да мисля и как да подходя деликатно към моя си частен случай...
Понякога ми се иска да изтрелям всичко в прав текст, такак както ми иде на езика, но за щастие се разгранича от такива маймунски изблици. От цялото това прецакване, немога да взема правилно решение за собственото си здраве!
Отговори с цитат