Виж само едно мнение
  #3098  
Стар 13th January 2018, 15:33
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

И аз ще напиша какво се случи при мен. Лятото на 2016 г. направих първична ринопластика при д-р Илхан. Имах изместена носна преграда, лека гърбица, дълъг нос като цялостна визия и леко увиснала колумела. Всичко това той оправи за 2 ч. операция. Проблема при мен се получи, когато вследствие може би на отока получих някакво напластяване(костни мазоли ги нарече той) върху костта на на носа отстрани към бузите. Не спаднаха много и се подложих на корекция безплатна миналия месец. След 20 мин. операция с малко пилене от 2те страни вече всичко е ОК. На 6-я ден се прибрах. Сега вече нямаше отоци, синини и шевове.
Болницата е луксозна, удобна, чиста. И двата пъти бях там. Лошото е само, че повечето мед.сестри там не говорят английски. Това ми е единствената забележка от престоя. Сега се радвам на носа, който винаги съм искала с хубава визия и перфектно дишане и единственото, за което съжалявам , е че това не се случи преди 10-ина години Д-рът застава зад действията си и прави безплатни корекции, ако се налага. Може би дори и да има стажант с него в операционната, това не би трябвало да е проблем, тъй като всичко е под негово ръководство.
Да кажа , че имам тънка кожа под която всичко си личи . И от оперираните, които срещнах там видях само хубави нослета.Не са избрани снимки от фейсбука, а реални резултати.
Sunflower21, съжалявам за преживяванията ти, но това с абокатите, колкото и да е неприятно във всяка една ситуация, не е по вина на доктора и екипа му, а на сестрите от болницата, която той просто ползва за операциите на този етап. А тя ми се стори толкова чиста , че не мисля, че могат да се разхождат плъхове. Може би някоя птичка е влязла по погрешка в тези шахти.
Пожелавам ти да си доволна впоследствие от резултата си, та дори и да ти се наложи корекция. Важен е крайният резултат.

Последно редактирано от gabura7 : 13th January 2018 на 15:56
Отговори с цитат