Виж само едно мнение
  #473  
Стар 27th October 2011, 11:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Нещото, което много ме ядоса в този форум е, че има потребителки недоволни от своите доктори и с лоши резултати, но не казват, а когато някое момиче си направи операция и тя не е сполучлива и си го каже, веднага я засипват с писма на лични- ехо не си сама и ние сме от пострадалите. Е аджаба, сливи ли има досега в устата, виждаш че съм тръгнала да се оперирам при еди кой си, защо не ми написа това съобщение преди операцията, а дебнеш като хиена да пострада някой. Колко върли защитничики имаше тук на някои доктори, които сега са тръгнали да си правят реоперации от тях. По-добре никой да не прехвалва доктора си, че застраховани няма и после става за смях.

Маркова, не визираш мен се надявам. Аз не смятам операцията ми за неуспешна и не съжалявам, че отидох при Тепавичарова. Просто се дразня да се идеализира някой и си казвам когато имам забележки.

Въпреки тях (забележките), приятелката ми хареса резултата и също избра Тепавичарова.


Нелс, няколко дребни неща, които събрани заедно яко дразнят ме карат да се замислям за втора операция.....но засега само си я мисля, не съм предприела нищо все още
Не намирам че докторката е виновна за нещо, това което ще ми хареса, едва ли някой би го направил от първият път, като се има предвид катастрофалния ми старт

Последно редактирано от миссссс 335 : 27th October 2011 на 11:26
Отговори с цитат