Виж само едно мнение
  #6  
Стар 20th January 2014, 01:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Tова с хвалбата е без значение, на мен даже ми е трудно да пиша без да вкарам някакъв хумор било тъп или не толкова

Не е нужно дори да се подчертава, че не е било хвалба и такива неща, независимо дали е така или не, защото повярвай на никой човек който чете тези форуми не му пука на ни най малко ако някой с нещо се хвали, изтъква и че имал 20 сантова "чучурка"

За другите неща само ще кажа, че все още не съм чул някой мъж да е казал, че е слаб любовник и не го бива в леглото, такова жУвутно нема

По никакъв начин не може да ме убедиш в сериозността на темата и още повече, че това дори го смяташ за проблем и то за сериозните връзки Аз просто няма нищо да казвам, хората сами ще си направят изводите. Това което съм написал е точно това което мисля, за съжаление жените почти никога не биха казали да партньора си ако не са доволни от секса, ако нещо конкретно не им харесва, повечето не смеят и се притесняват да не наранят егото на мъжа.

На добрият любовник дори не е нужно да му казват каквото и да е, той много лесно ще разбере ако една жена не е доволна, дори ако симулира. Но на тях това им се случва рядко, защото всичките усилия съм им насочени към удоволствието на жената. Добрите любовници не питат по форумите за подобни проблеми, конкретно като този, защото те умеят да разговарят с жените и точно това което ни представяш като проблем, трябва да се обсъжда именно с тях.

Аз много добре знам, че в медицината се разглежда това състояния и като проблем, разбира се според това колко е забавена еякулацията или когато въобще не може да настъпи. Когато е в по нормални граници това въобще не е голям проблем, много често дори точно обратното. Има и много техники и с предварителна игра, пози, козметични продукти с които да се съкрати времето на акта щом е толкова голям проблем.

Няма как да приема темата за сериозно и заради нещо друго ако е така, защо тогава не го обясниш това на момичето, ами те не са малоумни ще те разберат и тогава фокус мокус и проблема вече няма да го има ! Нали точно това е проблема, да не си мислят, че не ги харесваш и не те възбуждат ?! Еми това е най лесно разрешимият проблем и той се решава само с няколко правилни думи и жестове !

Понякога хората толкова ме озадачават със това, че не смеят да разговарят помежду си и то все за толкова важни неща от които им зависи и щастието !
Отговори с цитат