Виж само едно мнение
  #4156  
Стар 28th September 2018, 16:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf Виж мнението
Здрвей Инче.
Ти да не си Ина която е идвала с нас на форумни срещи та и на бар(края на вселената)??
Относно Марио не го познавах добре. Помагал съм му малко и то беше може би преди 10 години - нямам вече спомени. Но и аз съм с малко по такова мнение което не искам да пиша тука.
Виждам че е мъртвило . Моят пост е от преди 1 год и има след него 3-4 отговора. Защо не съживим нещата

Лили или Ана която и да е от двете - името ми е Радослав а radosfsf идва от rado sofiq sofiq . НЕ помня защо го написах 2-ти

Аз започвам спортен режим от днес и това е причината да вляза отново във форума - търсих информация за Л карнитина. Оказа се че си прочетох мое старо мнение от 2006 за Л-карнитина - голям смях.
Мисля вечер когато съм най гладен да се ровя тука по форума че да мога да не отскачам до хладилника и да избегна яденте преди сън.
Не, не съм идвала на форумни срещи. Тук съм явно от по-късно, за съжаление или не. Всичко е доста много умряло тук, та съживяване ... не знам дали е възможно.
Вечер гладен - или лягай, или хапни 1 ябълка да речем. Аз гладна няма да заспя щото. Относно Л-карнитина - за пиене - 1 час преди тренировка и евентуално преди лягане. (не съм ти чела мнението, де, т.е. не знам какво си писал през 2006)
Отговори с цитат