Виж само едно мнение
  #3913  
Стар 22nd August 2013, 14:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ехееееееееееее! Аз и притенснение?!? Аз пък съм точно във форумите на право куме в очи и се гордея с това! А има и нещо друго в писането във форуми което е наречено тъй сладко : Любезност в друга призма дипломация.
Аз пък като съм жена и да чета мъжки форум нямаше да питам и да се изявявам като жена. Или щях да се преобразя в мъж /за нещата които ме вълнуват например/ Щото или ще изляза кифла или жената мъж. Едно от двете. И за да се предотврати това, което придружено с разни подхвърляния и уж закачки щях просто да се преобразя и да си пиша в темите и да разбера това което искам, без да ставам за подбив на съфорумците. Просто съвет, нищо лично. Или може и аз да съм нещо крива просто щото не понасям мъже женчовци, подръжаващи на МАМА, в живота Асоциални и нямащи елементарно мнение по елементарни въпроси в ежедневието. Мен лично това Хипер ме дразни и не го понасям. Натоварва ме и ме уморява, вместо да се зареждам с емоции. Мъж тип мрънкало и без собствено мнение ми е.......абе иде ми да го наказвам до живот, само заради това че се е родил мъжки пол и на стабилна възраст не знае още кво е и чака някой все да му казва как да живее и да работи...........офффффф отнесох се ама като ме хване щръклицата и не спирам........сори
Това нещо за мен ли го казваш или по принцип ? Това какво мисли някой за мен, и то от няколко мнение във един форум ми е през чепа и знаеш ли защо ? Ти сама го каза и това важи за всички хора:

Цитирай:
" И не се натискам някой да ме харесва. Имам достатъчно приятелки и приятели в живота че да търся одобрение във нет форуми"
Никога не съм целял да се харесам на който и да е във някой форум, ако беше така щях да съм двуличник, да се правя на такъв какъвто не съм и да играя образа, който най много се харесва. Мен няма от какво да ме е срам, никога не съм крил тук чувствителността си и най вече, когато чета истории на изстрадали жени, тогава се разчуствам най много и тези емоции не мога да ги блокирам толкова лесно. Аз съм напълно наясно и без някой да ми го казва, че някой мои прочувствени изказвания са предизвикали смях, защото ги казва мъж. Винаги съм го казвал, че жените за мен са нещо специално и тъй като съм прекалено състрадателен и плюс други фактори от живота ми, са довели до това, че дори истории на абсолютно непознати изстрадали жени, ме трогват много силно и ме натъжават.

По отношение на питането ми за ХК, мога да кажа, че въобще не ме е срам и дори нищо да не съм си правил до сега, бих се възползват за в бъдеще от всякакви козметични процедури, с които мога да си запазя младостта за по дълго. Доста е смешна гледката за мен, като видя, до някоя добре поддържана жена със много свеж вид, сияеща, да стои някой сбръчкан, съсухрен с отпуснато и виснало тяло мъж и да не говорим, ако нямат и голяма разлика във възрастта. Но пък ако някои жени не харесват поддържани мъже, това е добре за тях, тъй като повечето мъже не се поддържат и ще имат по голям избор !

По отношение на женчовците и истинските мъже, мога само да кажа, че има жени, за които истинският мъж е този, който се държи с една жена, като с кучка ! За такива жени милите думи и нежностите са лигава история. Доста мъжлета съм видял, които карат жените си да реват, като магарета, нараняват ги жестоко с отношението си, не могат да ги задоволят сексуално, не могат да кажат една мила дума на жена си/приятелката си, но те все пак са истински мъжаги, тях никога няма да ги видиш да питат за някаква козметична процедура и да се излагат, като мен във някой форум.

Някои може да им е трудно да го повярват, но истината е, че аз от липса на женско внимание не страдам и жените винаги са оценявали отношението ми към тях и това, че съм галантен и ги карам да се чувстват щастливи. За мен един мъж, който не може да направи една жена щастлива или още по лошо, кара я да страда, не може да я задоволи сексуално, не е способен да се грижи за семейството, може да си прибере в джоба - етикета мъжкар, които му се вее на челото !

Имало е случаи, когато съм писал някои неща във форума, повлиян от някакви емоции и съм си показал чувствителността и после, като ми е минало, съм ги гледал странно тези мои драсканици и съм си казвал, това май не трябваше да го пиша, но тогава въобще не съм мислил, кой как ще ме гледа и дали ще ми се смее, това все пак е само един форум. Трябва ли да ме е срам обаче от това, че такъв съм се родил по състрадателен и мислещ повече за другите от колкото за себе си ?
Ако можех аз да си избирам качествата си, бих искал да съм коравосърдечен, непукист, егоист и да си гледам само моят кеф, защото такива хора си живеят най добре и страдат по малко !

Само много ограничен човек би определял, кои е мъж и кой не, според това дали си е правил или не козметична процедура, операция на нос или друго. Дори няма нужда да давам десетки примери на известни личности-мъже, било филмови звезди и други, възрастни и не толкова, които са си правили разни козметични/естетични процедури и тези мъже не са изгубили идентичността си освен, че са се подмладили и същите имат жени, любовници и много други чакат на опашката.

Няма как обаче да ме засегнеш повярвай, аз гледам с насмешка на нещата, които пишеш и колко емоция и страст влагаш, на теб това явно ти носи удоволствие да се заядеш и да се присмееш на някой, но ти няма как да се погледнеш отстрани, за да се видиш и ти как изглеждаш с това, което пишеш. Може да си сигурна, че всеки е забелязал високомерното ти поведение и много е вероятно, така да се държиш и в реалният живот. Ако можеш да ми отговориш само на въпроса, каква е причината да ги напишеш тези неща за мен, какво целиш със това, ако може да ми дадеш някакъв смислен отговор, то аз ще направя челна стойка гол и ще го кача това на клип в youtube
Отговори с цитат