Виж само едно мнение
  #523  
Стар 6th December 2010, 23:10
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Относно кърменето - пак си изпаднала в заблуда, но....Кърмата естествено намалява и в същото време става по-богата и хранителна, и няма нищо общо със спиране...Това е само в главата ти... Но да не разводняваме темата с майчински въпроси. Явно така си си решила или пореади незнание.
e_lucky, явно кърмата ми така се е обогатила и е станала толкова хранителна в следствие на намаляването, за което говориш,че съвем е изчезнала...но може и да съм се заблудила, че вече немога да изцедя и капчица! Вероятно наистина е само в главата ми...!

А сега по темата. Ти си решила да си повдигнеш бюста, така ли? Осен слухувете имаш ли друг достоверен източник, защото операция по слухове, без да си виждала резултати при друг (мака и това да не е гаранция) е доста рисковано начинание според мен. Вече имаш ли дата? Какво ти каза на консултациите? Била ли си и при други хирурзи и какво те накара да се спреш именно на нея? Ще стискам палци да получиш желания резултат и да разкажеш после, как е минало всичко. Как си се възтановила, колко време ти е бил престоя, имала ли си болки( то че има има,но има болка и болка) и тн.