Виж само едно мнение
  #9  
Стар 2nd March 2019, 11:22
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

И аз съм била само при Стоянов на консултация.Преди години и аз мислех за Кънев,Пеев,Ковачев,но се отказах.А и няколко дами от форума ме посъветваха да отида при Стоянов.
В интерес на истината има оплаквания и от него,факт,но то зависи и какви очаквания е имала пациентката.Ние може много неща да искаме и очакваме,а те да не може да станат.И нашата физика има значение все пак.
Като минус отчитам кратката консултация от 15 мин.Поне моята беше толкова,понеже той бързаше за операция.Все пак мисля,че трябва да е малко по-дълга.Хората са различни.Някои като мен имат много въпроси и искам да си ги задам.Имам кисти в гърдите и не знам какво ще се случи с тях при операцията.Попитах го,но той набързо каза,не са проблем и това беше.
Тези дни звъннах за нова дата за консултация и попитах дали пак ще е толкова кратка.Казаха ми да,вие сте за доуточняване,15 мин. са предвидени.
Ами тя първата ми беше около 10 мин.
Иначе аз не бих избрала лекаря по това че консултацията му е дълга.За мен е важно да е добър,не да ми говори дълго.Да,бих искала да ми се обясни всичко подробно,но по- важно ми е да е добър.
Отговори с цитат