Виж само едно мнение
  #4  
Стар 25th November 2018, 10:19
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

При ултра високия профил наистина няма как да остане незабелязан импланта Освен това този профил поддчертава най-добре цепката между гърдите.При някой жени обаче стои супер изкуствено,другото заради което на мен лично не ми харесва е,че в някой случай импланта стои като изгърбен отгоре (ще се опитам да каче снимка през телефона за добиеш представа какво имам в предвид).Точно затова той ми предложи от този мек гел за да не се очертава толкова ръба на импланта,защото и аз съм доста слаба и почти нямам мазнини в горната част.А не иска основата да е повече от 11,5 см,защото тъй като гръдния кош е леко заоблен импланта винаги "бяга" навън и според него ще ми излизат мн към подмишниците.Притеснявам се само да не се доближава визията им прекалено мн до анатомичните импланти,защото на мен определено ми харесва как стои високия кръгъл профил.
1вия път исках 375 кк,но лекарят ми не слага големи кк и успя да ме убеди за по-малки.Сега при 2ра операция,когато вече има направено легло на импланта и мускула е разпънат каза,че може да си позволя и по-големи.При Анастасов се оперирах.Надявам се наистина да се получи добре.
Кога планираш да е операцията? Всъщност като гледам 455 к ,които си гледала са с почти същите параметри като моите. При теб каква е формата на естествения ти бюст-по-събран или по-раздалечени са гърдите?Мисля,че ще се получи резултата,който желаеш
Отговори с цитат