Виж само едно мнение
  #3183  
Стар 28th January 2019, 14:02
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melani123 Виж мнението
моля ви момичетата, които писаха, че ще се оперират януари при д-р Дюлбер да споделят мнение. как се оправихте в Истамбул? нощувките скъпи ли са? резултата как е?
Незнам от къде да започна... Вече трети ден след операцията съм и съм доста отекла,но си харесвам носа,макар и да не го виждам изцяло от лонгетата. Приличам на хамстер в лице синините почти се махнаха. Най-интересното е,че след операцията изглеждаш добре чак след няколко часа почваш до посиняваш и подаваш. Трябва да сте подготвени психически за този момент.Мислех да пътувам сама и да отседна при Зюлейха,но родителите ми настояха да дойдат с мен уж и на екскурзия из Истанбул. Честно по-добре пътувайте сами,ако придружаващите ви не знаят никакъв език и се травмират от болници и синини... От интернет си резервирах стаи в хотел близо до болницата. Около 90евро на вечер за две стаи,може да се намерят и по-евтино. На 23ти ми беше консултацията с д-р направиха ми снимки на носа и фотошоп,като ме пита дали ми харесва така носа имам ли въпроси и да кажа как точно искам да е и т.н. Много внимателен,аз казах,да прецени стига да е малък и по-фин от този с който съм се родила и така. Същия ден си направих и изследванията в болницата там ме посрещна другия асистент на док,много съм му благодарна,обясни всичко превежда изобщо много съм доволна от отношението му. И така на 25ти към 11ч ме приеха в болницата. Иско пак пак беше плътно до мен,задаваха ми пак въпроси относно упойката,дадоха ми нощница,бикини и шапка за еднократна употреба. Най-гадното беше абокати,дупчиха ме 3 пъти докато успеят,но както и да е не искам да си спомням... Док мина преди операцията и веднага след. Беше забавно защото баща ми е много чувствителен като ме видя да ме вкарват в стаята след операцията почна да плаче, няма да забравя физиономията на док горкия човек, кой знае какво си е помислил,аз още под влияние на упойката почвам на английски да обяснявам,че баща ми е си е ревльо по-принцип.Голямо шоу бяхме... на другия ден към 11 ме изписаха и така. Иначе не съм се спирала в хотела излизам още след изписването,е малко е плашещо за околните да ме гледат синя и подути,но аз на едно място не мога да стоя. Квартала около болницата е много хубав има 3 мола в близост,два от които на минута от болницата. Аз получих доста преди да пътувам чрез гугъл мапс. Имам приложение на тела за офлайн карти на Истанбул и uber за таксита,много полезни приложения. Но интернета и тел.разговори са скъпи. От хотела също помагат за инфо и таксита. От автогарата до хотела е около 20-30 мин зависимост от трафика, аз бях си резервирала предварително чрез букинг таксито,препоръчвам тази услуга. Пътувах с вечерните автобуси на Метро в 6:15 трябваше да сме на автогарата,но автобуса се развали 5 мин.преди нея. около час изчакахме друг автобус да ни вземе и за щастие таксито ме чакаше иначе незнам как щяхме да се оправим. Големи премеждия и родителите ми само мърморят предубедени за Турция и турците като цяло. Та малко разпокъсано разказвам,но ако нещо питай.Съжелявам ако има грешки пиша от смартфона и ми е трудно малко Доволна съм от носа, болницата и отношението на турците. храната им е вкусна,но за съжален ие сега не усещам още вкусове, само сладко,горчиво и кисело. Това е за сега
Отговори с цитат