Виж само едно мнение
  #3191  
Стар 7th February 2019, 20:13
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melani123 Виж мнението
minimouse, как се развиват нещата при теб, и аз иначе това си мисля, че може да стане, ако човек реши да спести пари, после да стане двойна работа като трябва да ходи при друг. ама то никога няма гаранция. А как ще ходиш на консултации, като идва доктора в БГ ли или пак трябва да се ходи до Турция. А вярно ли е, че ако си пишеш директно с доктора цената е по-евтина, т.е. че асистентката си слагала доста отгоре и за нея?
Вчера махнах лепенките и носът доста се поду, но дори и подут е наполовина по-малък от преди.Кожата е малко гадна,но тя моята си е чувствителна по-принцип и са ми излезли някакви малки пъпчици. На живо изглежда много по-различно от снимките,които си правя, но има още много време да се каже каква ще е окончателната форма. Иначе си дишам добре през носа веднага след като се събудих от упойката. Много е важно да се слага лед през първата седмица,хем оттока спада,хем дишането става по лесно. Все пак се натрупват секрети и засъхнала кръв в носа и колкото и да пръскаш със солен разтвор пак се запушва носа,но след махането на тампоните на 6тия ден вече нямах никакви проблеми. Аз изгубих обонянието си и вкусовите си усещания до 4-5 ден след операцията,което е нормално,сега вече нямам проблеми.Ще кача снимки по долу ако успея,разбира се За консултациите забравих да питам,само ми каза док да пратя снимки след месец,но ще питам пак асистентката му. По-принцип на два месеца док е в Бг, може и да го посетя
Не мисля,че има разлика в цената по скоро е от това дали си чужденка или туркиня. Определено за туркините цените са други,четох в турски сайт,че за тях ринопластиката излиза около 11хил. турски лири, но няма как да съм сигурна може превода да не е бил точен. Така или иначе доктора разчита само на асистентките си,той лично не отговаря на запитвания и не взема лично парите. Аз на консултацията реших да му ги дам, той само се усмихна и каза: Ръцете ми само оперират,аз пари не броя. Все пак нашите доктори само в ръцете ти те гледат,а и не питах предварително на кого да ги дам,та парите само на асистенката В общи линии в кабинета му има 5 асистентки те работят за него,не мисля,че взимат повече пари от обявените при запитване.Няма друг начин да се свържиш с доктора освен с някой от тях. И все пак от много време не е вдигал цените,може би заради падане то турската лира,сега например 1 евро е около 5.90 турски лири.Едната от асистентките знае руски,другата български,третата английски и другите не знам с какво се занимават и разбира се асистента Хюсеин (Иско),който превежда в болницата. И въпреки всичките асистенти организацията е малко хаотична според мен. Това най-много ме дразнеше,защото аз съм свикнала на голяма точност и всичко да ми е по-график седмица напред, да ама не! Мислех да се върна в Бг ден след операцията, но след като не получих с точност дата и час за махане на тампоните,реших да остана.Комуникацията нещо куцаше незнам дали с мен само се получи така и как е било при другите. Пък и аз имам фобия от разговори по телефона и само чрез вайбър комуникирахме с Джеврие, а извън хотела нямах нет и на 6тия ден замалко да се размина с махането на тампоните и конците, тя ми писала в 14ч. за 16ч. да съм в болницата и само късмета ме спаси да се върна в хотела към 15:00 и да си прочета съобщението.Може би аз съм малко сбъркана заради работата ми,но обичам да знам къде , в колко часа и как, ден предварително поне ... Както и да е, важното е, че всичко мина
Отговори с цитат