Виж само едно мнение
  #3210  
Стар 23rd April 2019, 12:05
mirka_81 mirka_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2019
Мнения: 3
По подразбиране

https://www.facebook.com/mira.todoro...?ref=bookmarks
Здравейте момичета, искам да споделя моето ходене по мъките в България и за консултациите ми с четири пластични хирурзи в България, от които останах безкрайно разочарована. Имам първа операция направена септември месец 2011 год. при известен Бг хирург, направи ми "страхотни гърди", направо бях обезобразена и се започна едно ходене от доктор на доктор. След 4 години размисъл при кой, къде и колко струва се реших и заминах в Турция, оперирах се при доктор Бурак Ефеоглу в клиника Естетика. Вече мога да кажа с ръка на сърцето, да наистина имам страхотни гърди. За цени и отношение нямам думи. Публикувала съм ликн на профила ми във Facebook, дано съм ви била полезна. Насреща съм да разкажа на момичета, с проблем като моя. Моля не се притеснявайте да ми пишете, искам повече хора да знаят, какво и как се случва там, за да не се налагат повторни операции. За мен българските пластични хирурзи, поне тези, с които проведох консултации са касапи и печалбари, в тях няма грам човещина и не могат, а може би и не искат да вникнат в проблема, който имаш или начина по който се чувстваш.
Отговори с цитат