Виж само едно мнение
  #17  
Стар 8th January 2010, 09:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

mindbender, успяваш ли да се заситиш с тази храна - струва ми се многомалко за активно спортуващ мъж
swe3tynka, вчера пипнах праза в магазина и го оставих, но скоро ще купя и ще си задуша Мисля, че от него не боли корем така, както от лука. Много е хубаво, че семейството ти приема и уважава твоят начин на хранене.
Moly, сокът от грейпфрут успешно ли замества водата с мед?
Аз съм ОК - сега съм в страхотен период - минаха ми всички неразположения, не ми е много тежко, направо криле ми поникнаха. Е, понаболяват ме кръст, крака... но не им обръщам внимание. Все още държа на 5 качени килограма (даже според кантара при лекарката са 4, но аз си вярвам на моя) и нямам никаква грижа с храната - ям си както преди и ми е добре :P

Пробвах един "сладкиш" - сурови бадеми се накисват във водата от компот от ананас. Като набъбнат се белят. Бадемите, плодовете от компота и сушени сини сливи се разбъркват със заквасена сметана и се слагат в хладилника за минимум 2-3 часа (аз поръсих орехи отгоре). Всички количества са на око. Рецептата е с подсладител (захар, мед, Стевия....), но според мен не е нужен - ананасът е достатъчен. Става за закуска - ние нещо много "отритнахме" киселото мляко, та затова реших да си позволя малко сметана
Отговори с цитат