Виж само едно мнение
  #15  
Стар 23rd November 2017, 09:36
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

yoube, о да, и с политици се подиграват и още как, не си ли видял Цанка Цачева на кво я правят примерно. Красотата също е въпрос на личен вкус както и стандартите в различните части на света са различни. Дори на мен с гармелския нос още са ме питали Как може да си толкова хубава и българи и чужденци. Виж, чужденец никога не ми се е подиграл в очите заради носа, но българи се е случвало не веднъж да го правят. По природа съм от хората, които се открояват и няма как да си безразличен към тях - или ги лайкваш, или ли хейтваш. Според мен тя е станала жертва - някой я е излъгал, че става за миска и тя се е вързала. Пък и явно се е сравнявала с хората по улиците, а не с миските. После и конкурса може да е нагласен, не знам, нищо официално не е казано по темата, но едва ли самата тя си е платила да я изберат. Но каквото и да е не може да обиждат жена по този гнусен начин. Едно е да кажеш Има и по-хубави българки, а друго да я наричаш крокодил, баба яга и т.под. Ако тя е такава значи и много други българки са крокодили и трябва да се почувстват засегнати защото много нашенки са с не дотам красиви носове. Тази на фона на много други по улиците наистина е хубава. Просто не е за миска, защото и по-хубави има - факт. Както казваш поне чар да имаше, но и това не е на лице. Но аз като гледах и останалите кандидатки в интерес на истината, нито една не ме впечатли. Вината че се е явила на конкурс си е нейна, но и тия, които я обиждат говори за тях самите колко са простовати. Не знам от лошотия ли го правят или просто не се замислят те самите как биха се чувствали на нейно място.
Отговори с цитат