Виж само едно мнение
  #2  
Стар 23rd November 2018, 22:06
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Здравей,Dayana B.,
За определяне на крайната визия профила на импланта е изключително важен.
Аз съм с почти същите размери като 172 см/56 кг.Предстои ми смяна на имплантите,в момента съм с 325 кк кръгли Евросиликон,основа 11,4 см.Началният ми старт беше около 50-75 кк.Определено ми изглеждат ужасно малки.Сега искам да ги сменя с около 450 кубика .Тъй като обаче имам мн малко подкожна мазнина и тесен гръден кош 450 кубика кръгли висок профил са с основа 12,5 см и тъй като и моят бюст е по-раздалечен според доктора ми ще ми излизат много извън гръдния кош.
Последно днес говорихме за 440 кк ултра висок профил,Ергономикс на Мотива.Те са кръгли,но се доближават до анатомичните импланти,тъй като са с мек гел и в легнало положение заемат формата на гърдата.Основата на този профил е 11,5 см.
Честно казано и аз съм в ужасна чуденка.Бях писала в другите теми ,но никой не се включи с отговор.
За точните параметри най-правилно ще се ориентираш от сайта на производителя.
Зависи много и ти каква визия и размер искаш след интервенцията.Едни и същи кубици изглеждат по съвсем различен начин.Между 455 и 470 разликата е абсолютно минимална.Няма как "приблизително 455 на Ментор отговарят на 340 на Макган".Най-вероятно профила е различен,недей да се водиш само по проекцията.
Бих те посъветвала да отидеш и на още една консултация с друг лекар ако не си сигурна.
Успех!
Отговори с цитат