Виж само едно мнение
  #706  
Стар 24th December 2013, 01:10
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Така...сега за вси4ки много умни професорки където се имат за много велики.Както ве4е написах и сега пак се повтарям о4аквах нещто разли4но от този сайт но сега се убеждавам 4е сам грешала.Да обесня:
Не сам ви 4ела коментарите за надмукулното поставяне защото съм запозната достатъ4но,а само да ви кажа 4е аз живея в 4ужбина а там масово се поставят импланти надмускулно,и познавам достатъ4но жени които имат надмускула.Да ви обесня за тези теории кадето ми ги развивате какво може да се полу4и с надмускулното поставяне,така е,могат много неща,и да увиснат и други,но при жени с нормален бюст,а не с малък,с малък е съвсем малко вероятно.Да ви кажа 4е в Европа подмускулното въобще не го хвалят,а нали се сещате 4е са те светлинни години от нас.А защо аз сам искала над?Еми просто е:Защото,4е първото и най важното са по подвижни,по меки и естествени.Подмускула са като камъни,а най итерестното ако въобще сте наясно жена с помускулно спортува...имплантите и 4ак ще литнат от кожата и,така 4е преди да запо4н4те да обиждате някой който не познаване първо се замислете,това вашето се казва ЛИПСА НА ВЪЗПИТАНИЕ...
Отговори с цитат