Виж само едно мнение
  #2446  
Стар 23rd October 2011, 16:17
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_st Виж мнението
Много съм се сдухала.. Днес стават 2 седм от операцията и едната продължава да е по-голяма от другата ( Да, четох за отоци и тн, ама не мисля, че имах много, а и седях 2 дни с дренажи в болницата (според мен си има значение, защото бая течност си излезе). Страх ме е много да не си останат така ( Сама се опитвам да се успокоя и си мисля
1. В крайна сметка кубиците са едни и същи
2. Ако на едната е отрязал повече кожа, другата ( по-голямата) би трябвало да е по-увиснала. А по мойта логика, щом са на една височина и с едни и същи кубици и ме черта сума ти време, значи е отрязал еднакво кжа и от двете.
Кажете, моля ви, може ли да са отоци? Каква е вероятността да остана с различни гърди? Има ли във форума някой, който се е оплаквал от същото?
Две лета се срамувам да се съблека пред мъжа ми, да сложа бански или блуза с деколте, от ужасното увисване (а смятам, че съм си доста хубаво момиче) и сега ако пак трябва да се крия, заради разлика в големината ще се гръмна (. И още един въпрос - да не дава Господ и си остана така, лекаря ли е виновен или това че моя организъм нещо не е в ред?

Колко е по-голяма едната от другата?
Възможно е да е така известно време, ама както е лафа тук - трябва да се изчака. Наистина е рано още за изводи.
__________________
Ordnung muss sein!