Виж само едно мнение
  #660  
Стар 7th November 2011, 12:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Естествено , че за проекцията е говирила.

Кръглите импланти имат диаметър, т.е. са окръжност. Няма как да имат височина и ширина !
Момичета, честно казано аз с тези проекции не съм много наясно, за това и бях задала въпрос преди време тук някой да ме ориентира къде да прочета повече за профилите. Висок профил е със очертан горен полюс , а аз точно това неисках. Видях гърдите на едно момиче с нисък профил и резултата пасваше точно на това , което искам - не са с очертан горен полюс а спадат плавно и тъй като ниския профил бил по-широк сближава гърдите. Но за нисък профил гърдите трябва да са с широка основа, за да се получи. Моите са с широка основа. Описах на доктора точно какво търся като визия и той като ме разгледа каза че с ниския профил ще постигна точно това което търся. Измери ме и започна да ми казва за проекцията в см, кое ще е най добре и аз го погледнах леко тъпо и му казах че така нищо не ми говори с тези см и той ми каза че имал снимки точно като моя случай и като видях много ми харесаха. За кубиците и проекцията изцяло се доверих на него. Сега като ходя да си плащам капарото ще го помоля да ми каже за моята проекция и ще ви пиша.
Отговори с цитат