Виж само едно мнение
  #1145  
Стар 14th November 2011, 13:30
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Благодаря на всички за милите думи, дано сме много щастливи с новите нослета!!
Susan_88 питаш ме какво съм казала на Джамбазов- казах му че искам от всичко по много - скъсяване, повдигне, изфинване на върха, премахване на гърбица и лееека извивка. Според мен той като види един нос и вече е наясно как и доколко може да се промени. Изслушва нашите тиради, усмихва се мило и търпеливо обяснява как той вижда нещата. На мен ми обясни, че има принципи на естетиката, които трябва да се спазват; лицето се разделя на три части и носа не трябва да излиза от средната половина, но и не трябва да е много малък, защото изглежда неестесвено. После за ширината - спускат се прави от вътрешните ъгли на очите и ноздрите не трябва да преминават тези линии.
Това е писано много пъти - човек трябва да се съобрази с характерните черти, които има а не да иска носа на тази или онази знаменитост.
Успех на момичетата, които са на операция тази седмица
Роксана поздравявам те сърдечно за новото носле, мисля че е станало страхотно. Доцентът наистина успява да прецени много добре какъв нос най много ще отива на даден тип лице. Споделям емоциите ти. Бъди много щастлива.