Виж само едно мнение
  #4  
Стар 12th March 2008, 17:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Днес проведох последната консултация с д-р Н.Георгиев и си записах най-накрая час за операция. Преминах през голям ад и още тепърва доста ме очаква. Тъй като споменах че моя организъм е склонен да образува големи и твърди фиброзни тъкани д-р Геуоргиев прецени, че масажите са някакъв вариянт да се омекотяват още при образуването им и да се избегнат евентуални неравности и бързи втърдявания. При мен този процес се развива доста скоростно спрямо на хората, които нямат проблем, затова процедурите ще започнат още на следващия ден. Като физиотерапия това което съм правила до сега е ежедневни нанасяния на лекарства против белези с цел поне омекотяването им, защото имам притискания по нервчета в гръбначния стълб Това ще се прави и в този случай. Честно казано в гръбнака ми има поставен препарат против такива тъкани при последната ми операция но не ми помогна въобще организма ми си е такъв. При сегашната ще приложим кортикостероид който ще е нанесен върху протезата преди поставянето й, и въпреки че доктора е на мнение че няма нужда предварително да се наблъсквам с такива препарати преди самата опрецааия мисля че поне след това ще пия известно време за всеки случай. това е което знам и искренно се надявам да има и другия мнения и идеи тук по въпроса!
Отговори с цитат