Виж само едно мнение
  #25  
Стар 31st October 2007, 13:42
sapfira sapfira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Исках да споделя за това какъв чай пия аз .Пия чист зелен и черен чай в насипно състояние ,без да добавям захар или мед.Сутрин на гладно или по време на закуска и през целия ден когато имам желание.Пия го за удоволствие и за ЗДРАВЕ Малко пояснение чай произхожда от чаеното растение"Camellia sinensis".Всичко друго не е чай,а билкова отвара и също т.нар ошаф,които е отвара от плодове.Но нищо ние сме свикнали да казваме общо чай на топлата напитка.При този чай които пия не може да се очаква такъв слабителен ефект както описахте при Сание.Но пак казвам пийте го за да сте здрави и красиви.Ето как се отрази на мен.Кожата ми стана много хубава и бяла,тенът ми се избистри.Чувстам се жизнена и енергична.Намалих килограмите си,НО да подчертая специално за отслабването това беше съчетано с спорт и хранителен режим.Тоест това не е вълшебен елексир,всички знаем че ако изцяло не се грижим за себе си,физически и психически,само пиенето на чай не помага.Всичко е хармония.Ще напиша малко и за самия чай
1.Повишава дейноста на имунната система,силен антиоксидант
Съдържа
2.Витамин С-намалява стреса
3.Витам В комплекс-спомга за метаболизма на въглехидратите
4.Витамин Е-забавя стареенето
5.Флуорид-за зъбките
6.Регулира кръвното налягане и кръвната захар
7.Не на последно място намалява излишните мастни клетки и потиска вълчия апетит
8.Подържа течния баланс в тялото
Извинявам се ако малко се поувлякох в описанията
И още нещо забелязах,че вече се продава на повече места насипен чай,и малък съвет купувайте си чист чай без аромати.Дано с нещо съм помогнала
Отговори с цитат