Виж само едно мнение
  #4  
Стар 22nd July 2006, 12:25
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Поради задълбочаването на проблемната ми първа операция ,мисля че е необходимо да искажа благодарностите на екипа на Др Заякова .Снимките които видяхте са нейно дело.
Някъде четох из форума отзиви ,че не е добра в лицевата хирургия,което не е вярно.Тя точно в това е специалист.Тя е завеждащ отделение във военна болница и отговаря за всякакви тежки случаи.Съдбата ме срещна с нея случайно.Наложи се да оперират лицето на мъжа ми от ухапване от куче.Липсваше много тъкан,а тя успя да го направи без да взима тъкан от друга част от тялото.Най -лесно е това да се направи ,но тя успя да се справи по друг начин и го възстанови.
Тогава се реших да потърся неината помощ.Отидих на консултация,направи ми снимки,говорихме,обсъдихме всички вероятности.Беше необходимо да ми отвори носа отдолу./Сега нямам и следа ,от шевове и белези./Имахме няколко срещи на коиото разговаряхме подробно.
Стаята беше много уютна.Възстановяването ми беше значително по добро и се съвзех много бързо ,за разлика от първия път.Не изглеждах подута,нямах оттоци,както при първата.Имах известни притеснения след като минаха първите няколко месеца относно спадането -тя ме успокои.Причината е ,че нослето ми е трвмирано ,че начина на проникване е друг и възстановяването ще стане по бавно и че няма да ме остави да не се харесам.
Виждам финната и работа и сега пак при нея ще ходя за устни.Избрах естествената тъкан ,която е вечна и ще изглежда максимално естествено.Видях снимки и останах впечатлена.
ПС:горният пост е мой 8)
Отговори с цитат