Виж само едно мнение
  #6  
Стар 10th August 2010, 09:10
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Анди, моя случай е много подобен на твоя- като малка паднах и си счупих носа. Преградата се изкриви много- почти запушваше едната ноздра. Имам няколко операции за изправяне на преградата, и две за подобряване на вида на носа... И на двата фронта няма дори задоволителен резултат. Но дишането си трябва да се опиташ да оправиш- там няма как. Колкото до вида на носа... просто бъди наясно, че твоята ринопластика няма много общо с типичните ринопластики за премахване на гърбичка, стесняване на носа и повдигане на връхчето. Според мен постигането на някаква симетрия при изкривен нос е едно от най-трудните неща. И Цветков не е добър в това. При мен връхчето върти на дясно, страничните ми хрущяли от едната страна единия е издут (както трябва да е), от другата е хлътнал и това още повече подчертава изкривяването, костите ми са много широки, а гърба на носа е прекалено изрязан .... трагедия. И не че преди не е бил пак толкова крив, но на ринопластиката най-лошото е това, че след като си я направиш започваш страхотно много да се вглеждаш и да откриваш недостатъци, които си имал и преди, но не си забелязвал ваобще. Затова много добре обмисли дали наистина го искаш и се надявай да откриеш най-правилния за твоя случай хирург. И най-приятелски те съветвам да се огледаш и за други освен Цветков.
Отговори с цитат