Виж само едно мнение
  #3175  
Стар 16th December 2018, 14:21
SpiralStatic SpiralStatic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
Минаха две седмици от операцията ми при д-р Дилбер. Общо взето всичко протече точно така, както го очаквах. Отоци и синини в рамките на нормалното, втори и трети ден ми бяха най-ужасни, после лека-полека започнах да се възстановявам. Болка не съм изпитвала. В началото ми беше почти невъзможно да дишам през носа, явно заради секретите. Като ми махнаха тампоните на 6-тия ден настъпи едно огроомно облекчение. След това пак започна да се запушва от време на време, но не чак така. Сега вече ми е почти напълно отпушен.
Има нещо обаче, което ми вади очите и много ме дразни. Все още не ми се възстановява усмивката Малко по-добре е, първите дни ми се показваха само долните зъби, а сега и горните почти целите, но трябва да се напъна, някак си скована е и неестествена. Попитах доктора за този depressor septi мускул и отговорът му беше, че мускули не реже, та се успокоих малко
Много искам възможно най-бързо да се оправи, ужасно дискомфортно ми е така. Даже не знам кое точно е изтръпнало, мускулите ли, някакви нерви ли... Гримаси мога да правя без проблем, мърдам си горната устна както преди, но тази усмивка.....
Отговори с цитат