Виж само едно мнение
  #19  
Стар 30th December 2020, 23:13
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране Вярно е

Здравейте, всичко казано от Ирен и Фоги,е абсолютно вярно.Много точно са описали поведението на това дебелокожо копеле.Горчиво съжалявам,че не бях прочел техните коментари,преди да направя грешката да се опериран при този псевдохирург.Държа се по абсолютно същия начин,нагло надменно.Беше тотално глух за всичко, което му казвах и го предупреждавах.Пъчеше тумбак и при всеки опит да го предупредя за мое опасение махаше с ръка,и казваше спокойно всичко ще оправим.Даваше вид,че е самонадеян и безгрешен.Тогава ми светна червената лампичка,и вътрешния ми глас ми казваше да бягам на далеч,но се намирах в ситуация която налагаше спешна намеса,а той беше последния останал в България при който не бях отказал да се опериран,минах през всички до един, и са от зле по зле.Просто реших да рискувам,и на операционната маса,редях молитва след молитва.По същия начин преди операцията се разбрахме само да оправи един проблем от скорошна тежка операция която бях претърпял в чужбина.Категорично бях казал да не се пипа лигавицата,тъй като беше едва почнала да се възстановява,и беше ми изрязана почти цялата.Той самия на предварителния преглед се възмущаваше какви били лекарите в чужбина,как не се правело така как били изрязали прекомерно много и почти не са оставили нищо.На няколко пъти преди операцията му казвах докторе нали няма да режем и да бутаме повече лигавицата.Той махаше с ръка спокойно бе квото трябва това ще правим.Най потресаващото и най голямата червена лампа беше като тръгна да ме оперира без да гледа компютърната томография.В операционната преди да заспя ясно помня последните ми думи към него когато влезе,казах докторе моля ви,лигавицата.И какво мислите направи тоя изрод!? Тръгнал да реже лигавицата,и то обилно,издрал и малкото останала такава и то некадърно и неравномерно.Освен това ми строшил носа уж да ми оправя преградата,която не беше идеално права но отклонението беше толкова малко,че не се забелязваше дори на рентгена,и в чужбина решиха,че би било кощунство да се троши заради един микрометър.Като се събудих ми вика Бонус опрайх ти преградата.Егати бонуса.От тогава съм мн зле.Имам купища проблеми,които незнам как ще оправя.Никога,не се оперирайте при този неграмотен надут,самоуверен и най вече тотално некадърен псевдохирург..И при останалите в Бг също,един читав няма,мога да кажа много за всички,но общо взето вече казаното е общовалидни.Имах затруднено носно дишане,заради съвсем малка хипертрофия на долни конхи,нещо което се оправя лесно с рутинна операция.Първи ме осакати Златков в Токуда.После минах през всички до един в Бг слушах им абсурдните взаимно противоречащи си диагнози.После ме оперираха в чужбина полууспешно,но имаше шанс да се оправя трябваше просто едно странстване да се среже и така се озовах при изрода Йорданов,който ме върна в детската ясла.Направо ме довърши,сега вече с никва операция няма оправия,щото не остана кво да се реже.Много моля двете дами,които са минали през кошмара наречен Йорданов,да се свържат с мен на лично.Имам да кажа нещо важно!!!За другите пострадали от този психар,оставям,връзка с мен dysco @ abv.bg

Последно редактирано от Xyrem : 3rd January 2021 на 21:53
Отговори с цитат