Виж само едно мнение
  #17  
Стар 3rd November 2008, 09:11
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

За воайори или за чикиджии ще си говорим, щото има известна разлика. Точно срещу нас има един парк и няма жена да не се е сблъскала с чикиджиите. Добре че някакъв СОД си направи стоянка там и една патрулка обикаля през час, че по едно време май график си бяха направили тези ненормалници. Още повече, като се има в пред вид, че има две училища на близо.

Чикиджия не съм виждал на живо, но съм воайорствал къде 7-ми, 8- ми клас. Ходехме с приятели да наблюдаваме "кърските" ебачи, на 4- ти километър. Много готино беше. Има някаква тръпка, като се зададе поредния автомобил. Хубавото е, че с времето ти става безинтересно.

Пушим си с жена ми на терасата и по едно време и викам - Я, комшийката Петранка, се къпе на отворен прозорец. Ехаааа, кви цици!. А жена ми: -Бързо да се приберем, да не ни види.

Аааа, чакай малко, тя си е в нейната баня и може да си прави каквото иска. Аз пък, съм си на моята тераса, така че ще си гледам каквото и където искам.

И воайора и чекиджията се крие във всеки от нас. Само че в различни форми. С мое бившо гадже ни правеше кеф да правим секс на открито - що Ами може някой да ни види, ето защо.

Хубавото е когато го правиш с човек, на който също му харесва, на правилното място,(не пред училището) и да не ти става мания. Пък ако се случи да те наблюдава зад храстите някой воайор/чекиджия, още по добре ще ми стане, като знам как се мъчи и поти в шубрака.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат