Виж само едно мнение
  #80  
Стар 27th February 2020, 17:56
MishetoNik MishetoNik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей! Много искам да споделя положителнити си впечатления от д-р Михайлов! Имах операция за увеличаване на бюста на 21.02.2020г. На първо място, доктора ми отдели 2 часа при първата консултация, кото много разбираемо ми обясни всичко около самата операция - какви имплантанти, колко големи, от къде да бъде достъпа и т.н...Както и за всички рискове на всеки един метод. Още при разговора ни се убедих и взех решение да бъдат "полу подмускулно" или "dual plane". Който желае, нека се усведоми подробно от сайта на д-р Михайлов. Оказа се, че съм сложен случай, поради физиологичните ми дадености: малък бюст, след 2 раждатия, минимално мастна тъкан, къс гръден мускул и гръбначно изкривяване, което е причинило асиметрия на бюста...Радвам се, че му се доверих напълно и за размера, който не беше сигурен. Той предложи изключителен жест да пробваме 2 размера (по-голам и по-малък) и в процеса на операция да ппецени кой е по-подходящ. Като при всички положения ще бъде изхабен единия имплант за негова сметка! Човека е освен голям професионалист и естет и имаше желание да направи най-доброто за мен! Клиниката е мното чиста и приятна, все едно си си у вас. Персоналът са много мили, а анастезиолога е много добър! Благодаря му от сърце, че сбъдна мечта, която имам цял живот! Дори и на 6 ден гърдите ми са спокойни, мускула започна да се отпуска а самочувствието ми вече хвърчи! Мъжът ми също е много доволен от резултата и товва, че избрахме точно др Михайлов за тази стъпка в живота ни!
За 6 дни се чувствам прекрасно! Няма болки още от 3-ти ден, движа се свободно (без вдигане на ръцете високо!) и успявам да си свършвам повечето неща вкъщи. Препоръчвам горещо! Който има желание ще му разкажа още подробности. Преди него ходих и при Н. Георгиев и още по средата бях сигурна, че няма да е той! Все едно си на конвейрна там! Изобщо не обърна внимание на особеностите ми и ми проектира клипче с невъзможно големи импланти за моя случай. Нямаше никакво персонално отношение. След това ходих и при доц. Тепавичарова, но останах много разочарована ...много са нещата няма да коментирам.

Последно редактирано от MishetoNik : 28th February 2020 на 07:35
Отговори с цитат