Виж само едно мнение
  #5003  
Стар 30th November 2009, 21:00
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте на всички,най накрая се осмелих да пусна и аз снимки на моите нови гърди,защото честно казано досега не бяха много за показване....чета ви редовно и преди, и след операцията,но рядко се осмелявах да пиша.Вече се чувствам много добре,наближават 3 месеца от операцията и искам да кажа,че това което доктора направи с гърдите ми е цяло чудо....знам ,че има какво още да се желае ,но предвид старта който имах ,просто мисля,че наистина док се справи отлично.Много съм доволна,чувствам се перфектно и безкрайно щастлива ,но просто не мога да си се начудя,защо толкова време не съм направила тази крачка(за тези които видят снимките,ще разберат какво имам предвид) .....Така ,че момичета ,смело напред,следвайте мечтите си и не се отказвайте.На тези които им предстоят такива интервенции желая успех и много радост след това....а на всички тунинговани вече-със здраве да си ги носят.....
П.С.Специални благодарности на Гуен,Денчи и Скайлов за съветите и за това че бяха така отзивчиви.....много ви благодаря